ODJEL ZA SPORTAŠE - OPĆA GIMNAZIJA PULA

Autor: Petra Jureša, 9. 4. 2019.

Poštovani predstavnici saveza i klubova, roditelji/skrbnici učenika sportaša završnih razreda osnovnih škola,

ovim Vas putem obavještavamo kako Gimnazija Pula planira otvoriti od iduće školske godine 2019./2020. jedan razredni odjel za sportaše u programu opće gimnazije. Tim povodom  pozivaju Vas  u srijedu10.travnja u 17.30 sati ( 2.kat, Svečana dvorana Ante Kusića) na informativni sastanak kako  biste bili na vrijeme upoznati s elementima i kriterijima upisa te načinom prijave u sustav za upise u srednju školu (NISpuSŠ) te kako bi Opća gimnazija Pula  saznala koliko je  zainteresiranih sportaša budućih gimnazijalaca.