OBAVIJEST: RODITELJSKI SASTANAK 4.R.OŠ MARČANA I 4.R. PO LOBORIKA

Autor: Petra Jureša, 15. 4. 2019.

10.04.2019. u popodnevnim satima u prostoru PO Loborika, psihologinja škole Ivana Mihaljica Baljak prof. održala je tematski roditeljski sastanak za roditelje četvrtaša na temu „Prelazak iz razredne u predmetnu nastavu – stresni događaji u životu školskog djeteta“. Prisutni roditelji su kroz predavanje i radionicu pobliže upoznali specifičnosti ovog razvojnog perioda u kojem se nalaze njihova djeca, naši učenici. Tate i mame su razmjenjivali ideje kako djeci pomoći u učenju u predmetnoj nastavi i ujedno podržavati nastavak razvoja samostalnosti. Do idućeg susreta, zahvaljujem roditeljima na velikom odazivu i pokazanom interesu za temu.

Psihologinja  Ivana Mihaljica Baljak, prof.