OBILJEŽAVANJE DANA ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE - RAZREDNA NASTAVA

Autor: Sanela Bodiš, 21. 10. 2019.

U četvrtak, 17.10.2019., učenici od 1. do 4. razreda obilježili su Dan zahvalnosti za plodove zemlje u obližnjem ugostiteljskim objektu Vesna Loborika. Učenici su od glavnih sastojaka miješili peciva, oblikovali ih i na kraju ih degustirali dijeleći svoje pecivo međusobno. Bila je ovo vrlo poučna i zanimljiva radionica.

Istog dana učenici su posjetili malu galeriju - izložbu biciklizma u Loborici gdje su vidjeli fotografije nekadašnjih državnih prvaka i opremu te bicikl kojim su nekad išli na utrke. Sve to prezentirao im je gdin.Lucano Valčić, nekadašnji biciklist , a povezano je s našom temom zavičajne nastave Biciklizam u Istri.