Autor: TINA ŠARIĆ, 30. 11. 2020.

Dragi učenici i roditelji,

prema preporukama HZZJZ u cilju sprječavanja daljnjeg širenja Covid-19 u našoj školi, a vezano uz trenutačnu epidemiološku situaciju nastava će se za učenike od 5. do 8. razreda održavati online, odnosno nastava na daljinu (B model nastave) od 01.12.2020. godine.

Molimo roditelje da tijekom nastave na daljinu prate zdravstveno stanje svoje djece te da o eventualnim promjenama obavijeste svoje liječnike obiteljske medicine.

U razdoblju koje je pred nama budimo još više odgovorni u poštivanju epidemioloških mjera jer nam je i dalje prioritet briga za vlastito zdravlje i zdravlje naših najmilijih.

Ravnateljica Nensi Kaluđerović