IZRADA BOŽIĆNIH ČESTITKI - PO LOBORIKA 1. - 4. RAZRED

Autor: Sanela Bodiš, 4. 12. 2019.

3. prosinca 2019. učenici 1. - 4. razreda PO Loborika tijekom jednog školskog sata okupili su se u najvećoj učionici u školi i izradili više od stotinu minijatura s božićnim motivima u kombiniranoj tehnici pastela i akvarela.
Minijature se lijepe na izrezane čestitke koje će se donirati štandu beskućnika koji imaju svoju kućicu u središtu grada, gdje se može  izabrati rukotvorine stanara Prihvatilišta ili uratke  dobivene od škola, vrtića i udruga te  svojim dobrovoljnim prilogom uljepšati blagdane i onima koji su u potrebi.
Velika srca bila su s iskrenom radośću u dobrotvornoj akciji i pokazala svoju osjetljivost i potrebu da pomognu.