TABLETI ŠKOLE ZA ŽIVOT

Autor: Sanela Bodiš, 14. 2. 2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja u sklopu projekta Podrška provedbi Cjelovite kurikularne reforme Škola za život – faza II (CKR II) sufinanciranog u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. Europskog socijalnog fonda nabavilo tablete za učenike prvih, petih i sedmih razreda u školskoj godini 2019./2020. Za učenike petih i sedmih razreda planirano je individualno korištenje tableta te ih učenici mogu koristiti u školi i kod kuće. Tableti koji su planirani za učenike nižih razreda ostaju u školi. Dinamiku i način korištenja određuju učitelji ovisno o planiranom nastavnom procesu kako bi učenici pomoću tableta ostvarili odgojno-obrazovne ishode. Svaki tablet opremljen je i dodatnom zaštitnom navlakom kako bi se spriječilo pucanje zaslona.

Dodatne informacije možete pronaći na poveznici