4. razred

DAN RUŽIČASTIH MAJICA - RN Marčana

Autor: Sanela Bodiš, 2. 3. 2020. 09:24

Učenici nižih razreda OŠ Marčana sa svojim učiteljicama i u suradnji s profesorom TZK organizirali su utrku užim centrom Marčane na Dan ružičastih majica, 26.02. 2020. Pridružila im se i vrtićka skupina DV Vrtuljak. TRKOM PROTIV NASILJA!

MAŠKARE NIŽIH RAZREDA OŠ MARČANA

Autor: Sanela Bodiš, 2. 3. 2020. 09:19

U petak, 21.02. 2020. hodnikom naše škole zavladalo je veselje, smijeh, ples razigranih maškara. Bilo je tu vještica, princeza, super heroja, borova,šume, sušilica, godišnjih doba, gusara...Plesom oko stolica i plesom s metlom svi su se dobro zabavili. Birale su se i najuspješnije maske koje su nagrađene te su svoju nagradu podijelile sa maškaranim prijateljima. Već sad smišljamo maske za sljedeću godinu i veselimo se karnevalu!

"MALI I VELIKI KREATIVCI"

Autor: Sanela Bodiš, 18. 2. 2020. 11:55

U četvrtak, 13.02. 2020., učenici četvrtog razreda OŠ Marčana sa svojom razrednicom Jasminom Dželadinov Milošević sudjelovali  u aktivnostima projekta „Mali i veliki kreativci“ Udruge osoba s kombiniranim smetnjama u psihofizičkom razvoju Istarske županije.
Na početku susreta učenici su upoznati sa aktivnostima Udruge.  Slušali su recitacije o ljubavi  koje je napisala Ana Bilić, korisnica Udruge. Učenici su izveli kratak program, a zatim su krenuli s radom u radionicama.

ŠKOLA U PRIRODI UČENIKA ČETVRTIH RAZREDA

Autor: Sanela Bodiš, 4. 6. 2019. 00:07

Četvrtaši OŠ Marčana, PO Loborika i OŠ Svetvinčenat odradili su Školu u prirodi u Hrvatskom Zagorju. Uz edukativne radionice i bogat program, svi su se dobro zabavili te sretno vratili u Istru.

SUDJELOVANJE U PROJEKTU "MALI I VELIKI KREATIVCI" - 4. RAZRED OŠ MARČANA

Autor: Sanela Bodiš, 12. 4. 2019. 00:05

Učenici 4. razreda OŠ Marčana sudjelovali su u projektu "Mali i veliki kreativci" gdje su zajedno sa štićenicima udruge izrađivali nakit, slikali, vježbali u dvorani te se zabavili uz pjesmu i ples.

OBILJEŽAVANJE DANA ŠUMA - 4. RAZRED OŠ MARČANA

Autor: Sanela Bodiš, 31. 3. 2019. 23:57

Učenici 4. razreda OŠ Marčana povodom dana šuma su nastavu odradili u učionici u šumi gdje su nastali likovni radovi i pjesme.

STOMATOLOŠKI PREGLED UČENIKA 4. RAZREDA OŠ MARČANA

Autor: Sanela Bodiš, 31. 3. 2019. 23:54