2. razred

TERENSKA NASTAVA UČENIKA RAZREDNE NASTAVE - PAZIN

Autor: Sanela Bodiš, 10. 3. 2020. 08:57

Saperlot!! Odzvanjalo je 6.3.2020. u vlaku za Pazin. Učenici 2. i 3 . razreda u pratnji učitaljica Bulić Sanje i Pliško Nine otputovali su sa željezničke stanice u Puli do Pazina. U Pazinu su posjetili Etnografski muzej Istre te imali predavanja o restauraciji i čuvanju  starih važnih dokumenta u Državnom arhivu u Pazinu. Kratki predah učenici su imali na središnjem trgu gdje su pojeli svoje marende i imali priliku potrošiti malo džeparca .
U povratku se orila pjesma iz veselih dječjih grla : "Kad se male ruke slože, sve se može"

DAN RUŽIČASTIH MAJICA - RN Marčana

Autor: Sanela Bodiš, 2. 3. 2020. 09:24

Učenici nižih razreda OŠ Marčana sa svojim učiteljicama i u suradnji s profesorom TZK organizirali su utrku užim centrom Marčane na Dan ružičastih majica, 26.02. 2020. Pridružila im se i vrtićka skupina DV Vrtuljak. TRKOM PROTIV NASILJA!

MAŠKARE NIŽIH RAZREDA OŠ MARČANA

Autor: Sanela Bodiš, 2. 3. 2020. 09:19

U petak, 21.02. 2020. hodnikom naše škole zavladalo je veselje, smijeh, ples razigranih maškara. Bilo je tu vještica, princeza, super heroja, borova,šume, sušilica, godišnjih doba, gusara...Plesom oko stolica i plesom s metlom svi su se dobro zabavili. Birale su se i najuspješnije maske koje su nagrađene te su svoju nagradu podijelile sa maškaranim prijateljima. Već sad smišljamo maske za sljedeću godinu i veselimo se karnevalu!

IZVANUČIONIČKA NASTAVA 2. I 3. RAZRED OŠ MARČANA (UČITELJICE NINA PLIŠKO I SANJA BULIĆ)

Autor: Sanela Bodiš, 26. 9. 2019. 23:09

Ima li ljepšeg od šetnje ranojesenjim danom? Ima!! U dobrom društvu prijatelja i učiteljica spojili smo ugodno i korisno. Dok su trećaši uočavali promjene vidokruga ovisno o stajalištu, drugaši su promatrali promjene u prirodi u ranu jesen. Pogostili smo se slatkim grožđem i veseli se vratili u naše učionice!

2. RAZRED OŠ MARČANA (UČITELJICA NINA PLIŠKO)

Autor: Sanela Bodiš, 26. 9. 2019. 23:05

Na početku nove školske godine dočekalo je našu Leu Kuftić, učenicu sada 2.razreda, lijepo iznenađenje. Nagrada TZ Grada Vrgorca za sudjelovanje na XIX. likovno - literarnom natječaju Tin i ja. Lei smo još jednom čestitali na prekrasnom likovom radu i svi zajedno pročitali njezinu novu slikovnicu.

4. razred

TERENSKA NASTAVA UČENIKA RAZREDNE NASTAVE - PAZIN

Autor: Sanela Bodiš, 10. 3. 2020. 08:57

DAN RUŽIČASTIH MAJICA - RN Marčana