1. razred

TABLETI ŠKOLE ZA ŽIVOT U 1. RAZREDU

Autor: Sanela Bodiš, 10. 3. 2020. 09:03

Učenici 1. razreda dobili su na korištenje tablete u sklopu kurikuralne reforme Škola za život te su se nedavno počeli koristiti njima. Zabavno im je uz pomoć tableta istraživati, učiti i stjecati nova znanja, pa ćemo ga koristiti u pojedinim predmetima za učenje i ponavljanje.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - GRANIČAR

Autor: Sanela Bodiš, 2. 3. 2020. 09:30

Učenici prvog razreda OŠ Marčana i PO Loborika sudjelovali su na Županijskom natjecanju u graničaru te su uz dobru zabavu i jedno novo korisno iskustvo osvojili 2. mjesto te se okitili srebrnim medaljama. Ovo je prvo natjecanje te im svima od srca čestitamo!

DAN RUŽIČASTIH MAJICA - RN Marčana

Autor: Sanela Bodiš, 2. 3. 2020. 09:24

Učenici nižih razreda OŠ Marčana sa svojim učiteljicama i u suradnji s profesorom TZK organizirali su utrku užim centrom Marčane na Dan ružičastih majica, 26.02. 2020. Pridružila im se i vrtićka skupina DV Vrtuljak. TRKOM PROTIV NASILJA!

MAŠKARE NIŽIH RAZREDA OŠ MARČANA

Autor: Sanela Bodiš, 2. 3. 2020. 09:19

U petak, 21.02. 2020. hodnikom naše škole zavladalo je veselje, smijeh, ples razigranih maškara. Bilo je tu vještica, princeza, super heroja, borova,šume, sušilica, godišnjih doba, gusara...Plesom oko stolica i plesom s metlom svi su se dobro zabavili. Birale su se i najuspješnije maske koje su nagrađene te su svoju nagradu podijelile sa maškaranim prijateljima. Već sad smišljamo maske za sljedeću godinu i veselimo se karnevalu!

NASTAVA U ŠUMI - 1. R. OŠ MARČANA (UČITELJICA NINA PLIŠKO)

Autor: Sanela Bodiš, 18. 3. 2019. 23:37

SISTEMATSKI STOMATOLOŠKI PREGLED - 1. R. OŠ MARČANA (UČITELJICA NINA PLIŠKO)

Autor: Sanela Bodiš, 18. 3. 2019. 23:31