3. razred

MALA ŠKOLA PROGRAMIRANJA

Autor: Sanela Bodiš, 8. 1. 2021. 11:31

Radionice Male škole programiranja održavaju su redovito jednom tjedno od 28.10.2020. u OŠ Marčana. U radionici sudjeluje 11 učenika 3. razreda. Radionicu je održala učiteljica informatike predmetne nastave, Sanela Bodiš, ujedno i članica Društva informatičara Pula.

Učenici su uz pomoć učiteljice informatike izrađivali svoje prve programe rješavajući tečajeve na web stranici studio.code.org.

TERENSKA NASTAVA UČENIKA RAZREDNE NASTAVE - PAZIN

Autor: Sanela Bodiš, 10. 3. 2020. 08:57

Saperlot!! Odzvanjalo je 6.3.2020. u vlaku za Pazin. Učenici 2. i 3 . razreda u pratnji učitaljica Bulić Sanje i Pliško Nine otputovali su sa željezničke stanice u Puli do Pazina. U Pazinu su posjetili Etnografski muzej Istre te imali predavanja o restauraciji i čuvanju  starih važnih dokumenta u Državnom arhivu u Pazinu. Kratki predah učenici su imali na središnjem trgu gdje su pojeli svoje marende i imali priliku potrošiti malo džeparca .
U povratku se orila pjesma iz veselih dječjih grla : "Kad se male ruke slože, sve se može"

DAN RUŽIČASTIH MAJICA - RN Marčana

Autor: Sanela Bodiš, 2. 3. 2020. 09:24

Učenici nižih razreda OŠ Marčana sa svojim učiteljicama i u suradnji s profesorom TZK organizirali su utrku užim centrom Marčane na Dan ružičastih majica, 26.02. 2020. Pridružila im se i vrtićka skupina DV Vrtuljak. TRKOM PROTIV NASILJA!

MAŠKARE NIŽIH RAZREDA OŠ MARČANA

Autor: Sanela Bodiš, 2. 3. 2020. 09:19

U petak, 21.02. 2020. hodnikom naše škole zavladalo je veselje, smijeh, ples razigranih maškara. Bilo je tu vještica, princeza, super heroja, borova,šume, sušilica, godišnjih doba, gusara...Plesom oko stolica i plesom s metlom svi su se dobro zabavili. Birale su se i najuspješnije maske koje su nagrađene te su svoju nagradu podijelile sa maškaranim prijateljima. Već sad smišljamo maske za sljedeću godinu i veselimo se karnevalu!