> Nastava  > PŠ Loborika  > 4. razred

Učenici Loborike kažu STOP NASILJU! Biramo ljubav heart

GOSTOVANJE TEATRA NARANČA U PO LOBORIKA

Autor: Sanela Bodiš, 2. 10. 2019. 11:33

Lijepo je radni tjedan zaokruŽiti ponavljanjem i utvrđivanjem znanja na zabavan način!
27. rujna 2019. u PŠ Loborika gostovao je Teatar naranča s predstavom Prometna džungla.
Publici su se pridružila i djeca iz vrtića Pinokio i zajedno s učenicima uživala u edukativnoj i jako zabavnoj predstavi koja nas je sve podsjetila na važna prometna pravila.
Tako je još jedan školski tjedan završio u dobrom raspoloženju, uz pjesmu, smijeh i druženje!

EUROPSKI TJEDAN MOBILNOSTI - PO LOBORIKA

Autor: Sanela Bodiš, 23. 9. 2019. 11:21

Dana 20.09.2019. učenici od 1. do 4. razreda PO Loborika obilježili su Europski tjedan mobilnosti pješačenjem od škole u smjeru vrtića Pinokio do nadvožnjaka iznad Istarskog ipsilona.
Putem su prvašići i drugaši uočavali promjene u prirodi vezane uz nadolazeću jesen, a četvrtaši i trećaši su primjenjivali znanje o snalaženju u prostoru.
Svi su učenici ponovili o sigurnosti u prometu pješaka i svojim ponašanjem dokazali da su odgovorni sudionici prometa.

ŠKOLA U PRIRODI UČENIKA ČETVRTIH RAZREDA

Autor: Sanela Bodiš, 4. 6. 2019. 00:07

Četvrtaši OŠ Marčana, PO Loborika i OŠ Svetvinčenat odradili su Školu u prirodi u Hrvatskom Zagorju. Uz edukativne radionice i bogat program, svi su se dobro zabavili te sretno vratili u Istru.