Školski projekti u 2019./2020. školskoj godini

PROJEKT: FRIŠKA RIBA SVIMA TRIBA - TIJEK AKTIVNOSTI

Autor: Sanela Bodiš, 3. 11. 2019. 23:12

ANKETA "FRIŠKA RIBA SVIMA TRIBA"

Autor: Sanela Bodiš, 30. 10. 2019. 12:25

Poštovani roditelji i učenici molimo Vas za suradnju u projektu „Friška riba svima triba“ koji je prijavljen na natječaj Lagur – Istarska batana na mjeru 1.2.1. povećanje svijesti o važnosti konzumacije ribe i ribljih proizvoda među lokalnim stanovništvom i turistima. Na poveznici se nalazi anketa o konzumaciji ribe i ribljih proizvoda te Vas molimo da ju ispunite.

ČETVRTA MOBILNOST UČENIKA - IRSKA - ERASMUS+

Autor: Sanela Bodiš, 21. 10. 2019. 22:37

Učenici OŠ Marčana sudjelovali su u 4. razmjeni učenika iz projekta Erasmus+. Četvrta mobilnost učenika odvijala se u Irskoj gdje su učenici u pratnji dviju učiteljica boravili od 6. do 11. listopada 2019. g.
Za vrijeme boravka u Irskoj posjetili smo grad Tralee i njegovu okolicu, sudjelovali smo u radionici fotografiranja te se družili s učenicima partnerima iz 5 različitih zemalja.