Projekt: Otkrij tajnu za budućnost sjajnu

Autor: TINA ŠARIĆ, 12. 10. 2020.

Učenici 4. razreda Osnovne škole Marčana su tijekom učenja od kuće sudjelovali u projektu Školske knjige Otkrij tajnu za budućnost sjajnu.

Projektni ciklus sastojao se od tri  kategorije. Učenici četvrtog razreda radili su projekt u kategoriji Promijeni i prenamijeni.

Učiteljica: Jasmina Dželadinov - Milošević

Cilj projekta je da učenici prirodni i otpadni materijal iz svog okruženja prenamijene u novi, korisni predmet. Učenici su promišljali kako malom promijenom mijenjaju svijet oko sebe. Izrađivali su različite igračke uporabne i estetske vrijednosti.

Osmislili su projekt Zogajmo se s reciklažom koji je nagrađen, a više pročitajte na sljedećoj poveznici

Pogledajte igračke nastale u projektu:

1. dio - radovi učenika

2. dio - radovi učenika