Česta pitanja

Klikom na ikonu + možete pronaći odgovore na često postavljana pitanja

Ukoliko ne pronađete informaciju na našim web stranicama, obratite nam se telefonski , e poštom ili osobno .

052/571-166
ured@os-marcana.skole.hr
OŠ Marčana: Marčana 166,
PO Loborika: Loborika 55 A
52206 Marčana

Dan otvorenih vrata

Dan otvorenih vrata održava se posljednje srijede u mjesecu od 17:30 do 18:30 sati. Za informacije s predmetnim učiteljom/icom potrebno je najaviti se razredniku/ci jedan dan ranije.

Izjava o autorskim pravima

Sadržaj web stranice http://www.os-marcana.cms.skole.hr/ vlasništvo je Osnovne škole Marčana. Nije dozvoljeno objavljivati sadržaje s web stranice na drugim mjestima ako o tome nije obaviještena Škola. Zlouporaba sadržaja web stranice bit će prijavljena nadležnim službama. Web stranica Škole sadrži i podatke te poveznice na neke druge web stranice iz područja odgoja i obrazovanja. Sadržaji tih web stranica nisu vlasništvo Osnovne škole Marčana i Škola nije odgovorna za njihovo uređivanje.

Popular Resources

Current Rates

Pellentesque pulvinar ac lacus vel egestas. Nunc facilisis libero ornare nulla ullamcorper.

Tools & Estimators

Aenean vel libero ac ante bibendum maximus eget id nibh. Mauris luctus diam nec sem venenatis placerat. Nam hendrerit tellus dolor, eget laoreet dui auctor auctor. Mauris tincidunt, purus eget lobortis euismod, velit augue vehicula neque.

Join Our Newsletter

Pellentesque id elit tempus, semper nibh quis, dictum neque.