Odluka Stožera civilne zaštite o modelu odvijanja nastave u osnovnim i srednjim školama na području Istarske županije

Autor: TINA ŠARIĆ, 17. 3. 2021.

Poštovani učenici i roditelji,

temeljem procjene epidemiološke situacije koja se zasniva na praćenju pokazatelja epidemije bolesti COVID-19 na području Istarske županije – te uz pozitivno očitovanje osnivača škola Istarske županije, Grada Pule, Grada Rovinj, Grada Poreča, Grada Umaga, Grada Labina i Grada Pazina- Stožer civilne zaštite Istarske županije donosi Odluku: – od 22. ožujka do 01. travnja 2021. godine kako slijedi:

Model A (nastava u školi) - učenici nižih razreda osnovnih škola (od 1. do 4. razreda)

Model C (online nastava) – učenici viših razreda osnovnih škola (od 5. do 8. razreda)

Odluku Stožera civilne zaštite Istarske županije detaljnije možete pročitati na ovoj poveznici.