Posjet učenika novom modernom vrtiću "Vrtuljak Marčana"

Autor: TINA ŠARIĆ, 17. 4. 2021.

U dogovoru sa načelnikom Općine Marčana Predragom Pliškom učenici OŠ Marčana razgledali su  novo izgrađeni moderni vrtić "Vrtuljak Marčana". Učenici u šestom razredu iz tehničke kulture imaju cjelinu "Graditeljstvo", nastavne jedinice: Graditeljstvo, Presjeci i simboli u građevinarstvu, Tehnički crteži u građevinarstvu, Materijali u građevinarstvu, Recikliranje i energetska učinkovitost u građevinarstvu te Od alata do zanata, a u posjetu vrtiću učenici su se upoznali sa svime što su učili u razredu i vidjeli u praksi kako pojedini dijelovi izgledaju. Također, načelnik je učenicima pripremio nacrte koje su nakon razgleda vrtića na školskom igralištu zajedno pogledali i protumačili svaki pojedini detalj. U nastavku pogledajte fotografije naših učenika u posjetu vrtiću.

Učiteljica: Natalia Carraro