CENTAR ZA REHABILITACIJU ERF-a: BESPLATNO SAVJETOVANJE RODITELJA

Autor: Petra Jureša, 8. 4. 2020.

Poštovani roditelji/skrbnici,

ovim putem vas obavještavamo da zbog trenutne situacije uzrokovane pandemijom COVID-19 te nemogućnosti da Centar za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta u Zagrebu svoje usluge pruža direktnim putem, nudi roditeljima besplatno savjetovanje putem telefona vezano uz različita područja razvoja djeteta.

Brojevi telefona naših stručnjaka (psiholozi, edukacijski rehabilitatori, logopedi i socijalni pedagozi) prema područjima iz kojih naši stručnjaci pružaju podršku i savjetovanje, vrijeme u kojem ih možete nazvati nalaze se u letcima i obavijestima u prilogu. Možete ih pronaći klikom na (više).

Unaprijed hvala i srdačan pozdrav!

Priloženi dokumenti:
Centar_ERF.docx (42.26 KB)