Nensi Kaluđerović

Ravnateljica sam Osnovne škole Marčana od 2006. godine. Djelokrug rada proširio se 2012. godine kada nam je pripojena područna škola u Loborici te sada okupljamo ukupno 173 učenika.

Moja su profesionalna nastojanja usmjerna ka ostvarivanju jednosmjenske nastave i izgradnje nove škole koja će omogućiti dovoljno prostora za nesmetani i ugodan rad svih djelatnika i učenika naše škole.

Organizirala sam i aktivno sudjelovala u dva Erasmus+ projekta od 2019. godine. Potičem i podržavam njegovanje zavičajnosti u školi kroz razne cjelogodišnje projekte.

Kroz moj svakodnevni rad prati me misija kvalitetne škole s nultom tolerancijom prema nasilju, iskrenom i kvalitetnom komunikacijom s roditeljima i uspješnim radom te zadovoljstvom djelatnika i učenika.

Svoj upit za ravnateljicu možete postaviti telefonski ili elektroničkom poštom

052/571-166

nensi.kaluderovic@skole.hr