> Nastava  > PŠ Loborika  > 1. razred
1. razred PŠ Loborika

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - GRANIČAR

Autor: Sanela Bodiš, 2. 3. 2020. 09:30

Učenici prvog razreda OŠ Marčana i PO Loborika sudjelovali su na Županijskom natjecanju u graničaru te su uz dobru zabavu i jedno novo korisno iskustvo osvojili 2. mjesto te se okitili srebrnim medaljama. Ovo je prvo natjecanje te im svima od srca čestitamo!

OBILJEŽAVANJE DANA RUŽIČASTIH MAJICA

Autor: Sanela Bodiš, 26. 2. 2020. 11:48

Učenici Loborike kažu STOP NASILJU! Biramo ljubav heart

GOSTOVANJE TEATRA NARANČA U PO LOBORIKA

Autor: Sanela Bodiš, 2. 10. 2019. 11:33

Lijepo je radni tjedan zaokruŽiti ponavljanjem i utvrđivanjem znanja na zabavan način!
27. rujna 2019. u PŠ Loborika gostovao je Teatar naranča s predstavom Prometna džungla.
Publici su se pridružila i djeca iz vrtića Pinokio i zajedno s učenicima uživala u edukativnoj i jako zabavnoj predstavi koja nas je sve podsjetila na važna prometna pravila.
Tako je još jedan školski tjedan završio u dobrom raspoloženju, uz pjesmu, smijeh i druženje!

EUROPSKI TJEDAN MOBILNOSTI - PO LOBORIKA

Autor: Sanela Bodiš, 23. 9. 2019. 11:21

Dana 20.09.2019. učenici od 1. do 4. razreda PO Loborika obilježili su Europski tjedan mobilnosti pješačenjem od škole u smjeru vrtića Pinokio do nadvožnjaka iznad Istarskog ipsilona.
Putem su prvašići i drugaši uočavali promjene u prirodi vezane uz nadolazeću jesen, a četvrtaši i trećaši su primjenjivali znanje o snalaženju u prostoru.
Svi su učenici ponovili o sigurnosti u prometu pješaka i svojim ponašanjem dokazali da su odgovorni sudionici prometa.

POZDRAV PROLJEĆU - 1. RAZRED PO LOBORIKA

Autor: Sanela Bodiš, 30. 3. 2019. 22:43

Ima li slasnijeg pozdrava proljeću? Branje šparuga i fritaja s njima... smiley

Mi smo uživali.