Datum objave: 3. travnja 2024.
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

Terenska nastava sedmaša i osmaša

Učenici 7. i 8. razreda bili su na terenskoj nastavi u Puli. Dok su učenici 7. razreda pogledali film “Morska iskra” u Kinu Valli i izložbu “Altamira – Remek djelo prve umjetnosti” u Galeriji C8, učenici 8. razreda upoznali su se sa srednjoškolskim zanimanjima u Industrijsko-obrtničkoj školi Pula i posjetili Metris – Centar za istraživanje materijala Istarske županije. Izložbu “Zaboravljene priče” u Muzeju suvremene umjetnosti Istre pogledali su svi zajedno. U pratnji učenika bili su razrednici Nikolina Zadravec, Vedran Leutar, Dejan Tibinac i učiteljica tehničke kulture Natalia Carraro.

Dani otvorenih vrata Srednjih škola

Dragi učenici osmih razreda i njihovi roditelji, Srdačno vas pozivamo na Dane otvorenih vrata srednjih škola u Puli, gdje ćete imati priliku upoznati se s bogatim obrazovnim programima i aktivnostima koje nude srednje škole. Ovaj događaj pruža jedinstvenu priliku da...