Nakon branja i sušenja biljaka našega zavičaja, a u sklopu zavičajne nastave učenici 3.r. PO Loborika su uz svoju učiteljicu Kristinu Grbin naučili kako napraviti čaj. Sušenim listovima masline, lovora, domaće kadulje te cvjetovima livadne kadulje i majčine dušice punili su vrećice nakon čega su uživali u okusu čaja naziva Ljekoviti miomirisi Istre.
Podjela svjedožbi
Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 4. razreda PŠ Loborika održat će se 3.7.2026. u 8.30h u prostorima PŠ Loborika. Autobus kreće u 8.15h s početne stanice, a povratak je u 9.00h. Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 4. razreda OŠ Marčana održat...












