Datum objave: 30. rujna 2024.
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

Školski sat na lokvi

“Učenici prvog do četvrtog razreda Područnog odjela Loborika, Osnovne škole Marčana, došli su danas na Lokvu u pratnji učitelja Kristine Grbin, Ivana Čeha, Deborah Catela i Sunčane Lukač kako bi naučili više o lokvama, posebno onoj njihovoj. Zainteresirano su slušali Alena Čikadu koji im je govorio o važnosti lokvi za ekosustav. Bilo je puno pitanja; o tome kako lokve nastaju, zašto su važne, koje životinje nalazimo u njima…” (Macuka, 2024.)

Više informacija o aktivnostima učenika pročitajte na poveznici.

FOTO: Kristina Macuka

Osiguranje učenika

Poštovani roditelji/staratelji, u OŠ Marčana odabrano je AgramLife osiguranje za osiguranje učenika od posljedica nesretnog slučaja. Ukoliko želite osigurati svoje dijete, molimo Vas da prema primjeru uplatnice izvršite uplatu. Potvrdu uplate nije potrebno donostiti u...